Burbak imaj tazeledi
banner141

‘Çizgiler arası özgürlük’ sloganıyla Bursa’da 2009 yılından beri şehir içi parklanma meselesine alternatif çözüm üreten Burbak, sarı-siyah olan kurumsal üniforma rengini mavi-füme olarak değiştirdi.
2009 yılında faaliyete başlayan Burbak, bugün 8 adet kapalı ve teknolojik otoparkta 2 bin 396 ve 51 cadde otoparkında 5 bin 780 olman üzere toplam 8 bin 176 parklanma noktasında hizmet veriyor. Açık ve kapalı otoparklarda 283 ve toplam 315 personelle istihdama da önemli bir katkı sunan Burbak, otopark hizmetleriyle hem trafik düzenini sağlıyor hem de vatandaşların emaneti olan araçların güvenliği noktasında önemli bir görev üstleniyor.
İlk 15 dakikada ayrılan ücretsiz araçlar, otoparklardan ücretsiz yararlanan resmi araçlar, meclis üyeleri, engelliler, şehit yakınları ve basına ayrılan araçlarda da dahil günlük ortalama 10 binin üzerinde araç sahibine hizmet veren Burbak, üniforma renklerinde değişime gitti. Sarı siyah renkteki üniformalar yerine füme mavi renklerde yeni kreasyon üniformaya geçen Burbak, bir taraftan yeni renklerle vatandaşların göz zevkine hitap ederken, diğer taraftan da yeni imajıyla kurumlar bir marka olma adına yeni bir hamle başlatmış oldu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

15 Temmuz şehitleri dualarla anıldı
Bursa’nın Mudanya ilçesinde 15 Temmuz şehitleri dualarla anıldı.Müftülük öncülüğünde Kur’an kursu...

Haberi Oku