Ücretsiz olunca Zoopark’a akın ettiler
Ücretsiz olunca Zoopark'a akın ettiler

Bursa’da Hayvanları Koruma Günü’ne özel olarak hayvanat bahçesine girişler ücretsiz yapıldı. Özellikle anaokulu öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği hayvanat bahçesi, adeta ziyaretçi akınına uğradı. Velileriyle birlikte Zoopark’a gelen çocuklar, hayvanat bahçesini gezdi.
Çocuklar için eğlenceli gösterilere imza atan Kemal Akkoç, öğrencilere çeşitli hayvan hikayeleri anlatarak unutulmaz vakit geçirmelerini sağladı. Avcılığın bir spor değil, kötü bir davranış olduğunu dile getiren Kemal Akkoç hayvanların iyi bir dost olduğunu küçük çocuklara aktardı.
Çocuklara hayvan sevgisini aşılamak amacıyla gerçekleştirilen program kapsamında Sütlaç Şov gösteri merkezinde çocuklar ile eğlenceli aktiviteler yapıldı.
Girişler ücretsiz olunca 95 türden 700’e yakın hayvanın bulunduğu Bursa Hayvanat Bahçesi en yoğun günlerinden birine ev sahipliği yaptı.
"Hayvanları Koruma Günü" kapsamında hayvanat bahçesini gezen öğrenciler adına çok mutlu olduklarını belirten öğretmenler, derslerde anlattıkları hayvanların burada çocuklarla iç içe olabilmesinin güzel bir duygu olduğunu belirttiler.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Dündar Personel ile Bayramlaştı
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Ramazan Bayramı öncesinde belediyenin tüm birimlerinde görev...

Haberi Oku