Şişli Hizmetleriyle Gelişmeye Devam Ediyor
banner141


İstanbul'un ilçelerinden Şişli'de kadınlara ve lgbti bireylerine özel hizmet veren jinekoloji merkezi, bölgede yaşayan kişilerin desteğini alıyor. Kurtuluş Semt Polikliniği'nde verilen ücretsiz hizmet sayesinde daha sağlıklı bireylerin toplumda yaşaması amaçlanıyor. Verilen bu ücretsiz hizmet, rahim ağzı kanseri için yapılan testlerden, yaptırılması gerekli olan muayenelerin yaptırılmasına kadar çeşitli işlemleri kapsıyor.

Muayene, kontrol ya da test yaptırma amacıyla bu Şişli bayan escort hizmetten yararlanan bireylerin kendileriyle ilgili herhangi bir bilgi vermeleri gerekmiyor. Kimliklerinin fotokopileri de bu hizmet öncesinde istenmiyor. Tamamen ücretsiz olan bu hizmetten her kadın güvenle yararlanabiliyor.

Farklı İlçelerden Gelinebilir

Şişli'deki bu hizmetten yararlanmak isteyen kadınların, http://www.sisliev.com/ bu ilçede veya yakın çevrede yaşaması gerekmiyor. Ücretsiz hizmet veren sağlık kuruluşuna isteyen her kadın gelebiliyor. Kadınların yaşı ya da nerede oturdukları gibi konular önem taşımıyor. Suriye'deki iç savaştan kaçan mülteci Suriyeli kadınlar dahi buradaki ücretsiz hizmetten faydalanıyor. Hiçbir bilgi, belge ya da ücretin talep edilmediği bu hizmet kadınların ilgisini görüyor. Daha sağlıklı ve güvenli bir hayat sürmek isteyen kadınların belirli kontrolleri yaptırmaları gerekiyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bayram şekeri yerine ipek kozası dağıttılar
Bursa’nın İnegöl ilçesinde 100 yıldır ipek kozası üreten köyde hasat bayrama denk geldi. Köylü kadınlar...

Haberi Oku