İNEGÖL HABERLERİ:
İtso Üyelerine Anaokulu İndirimi
banner141

 İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) ile İnegöl Minik Ayaklar Anaokulu arasında indirim protokolü imzalandı. Yapılan protokolle İTSO üyeleri ve çalışanları çocuklarını bu okula yüzde 20 indirimli kaydedecekler.

Yapılan protokole ilişkin bilgi veren İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Anıl, üyelerinin işlerini geliştirecek çok sayıda projeye ek olarak, talep gelen kuruluşlarla indirim anlaşmaları yaptıklarını da söyledi. Anıl, üyelerinin ve çalışanlarının çeşitli hizmetlerden indirimli yararlanmalarını sağlayarak bütçelerine katkı yaptıklarını ifade etti.

Minik Ayaklar Anaokulu kurucu Enerjin Baloğlu, protokol imza töreninde yaptığı konuşmada, okullarında çocuklara iyi bir eğitim verdiklerini söyledi. Baloğlu, “Üyesi olduğumuz İTSO´nun üyelerinin ve çalışanlarının hizmetlerimizden indirimli yaralanmalarını istedik. Bu amaçla bir protokol imzaladık” diye konuştu.

Öte yandan, İTSO´da düzenlenen protokol imza töreninde odanın yönetim kurulu üyeleri ile genel Sekreter Mustafa Şentürk hazır bulundu.
   
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Müezzin ölümden döndü!

Haberi Oku