İNEGÖL HABERLERİ:
Çinili'de sabah buluşmaları devam ediyor

 Orhaniye Mahallesi Yeni Çinili Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından başlatılan Sabah Buluşmaları programı dernek binasında devam ediyor.

Önceki gün gerçekleştirilen sabah buluşması programına Dernek Başkanı İbrahim Ekin, yönetim kurulu üyeleri, cami cemaati ile kadınlar katıldı.

Dernek Başkanı İbrahim Ekin, “Sabah buluşmalarımıza devam ediyoruz. Her 15 günde bir bu programı icra ediyoruz. Sabah namazından sonra okunan dualar ile şehitlerimizi yad ettik. Ülkemizin güvenliği için gecesini gündüzüne katarak mücadele eden tüm asker ve polislerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Çinili Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından düzenlediğimiz ve cami cemaati arasından birlik ve beraberliğin sağlanmasına vesile olan Sabah Buluşmaları programımıza katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederiz. Allah hayırlarını kabul etsin” şeklinde konuştu.

BAYANLAR SABAH NAMAZINA GELİYOR

Bayanlarında sabah namazı için camiye geldiklerini ifade eden Ekin, "Bayanlarımız sabah namazlarına gelmeye başladılar. Birçok bayan kardeşimizi sabah namazını cemaatle kılmak için camiye geliyor. Bu diğer camilerimiz için de inşallah örnek teşkil eder" diye konuştu. 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İnegöl yolunda kahreden kaza!

Haberi Oku