İNEGÖL HABERLERİ:
Küçüklere Filiografi Dersi
banner141

 İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Gençlik Merkezi işbirliğinde düzenlenen eğitimlerde, filiografi öğrenen minik öğrenciler, 15 Temmuz´a özel Türk Bayrağı motifli eserler hayata geçiriyorlar.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Burhanettin Özdemir, “İnegöl Halk Eğitim Merkezi ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü´ne bağlı Baykoca Mahallesi´ndeki Gençlik Merkezi´nde yaz tatilinde öğrencilerimize yönelik kursla düzenleniyor. 4 grupta 150 öğrenciye eğitim veriyoruz. Aynı zamanda bütün öğrencilerimiz Kur´an-ı Kerim dersi alıyorlar. Bunun yanı sıra el sanatları dersleri alıyorlar. İngilizce ve gitar dersleriyle beraber bir program dâhilinde yaz kurslarını sürdürüyoruz. Bu öğrencilerimiz bilhassa TOKİ Gençlik Merkezimizdeki yönetici ve görevli öğretmen arkadaşlarımız nezaretinde eğitimlerini başarılı bir şekilde sürdürüyorlar” dedi.

Müdür Özdemir, “El sanatlarında daha çok Filiografi ve rölyef en plana çıkıyor. 15 Temmuz´a bir bayrak filiografisi hazırlanıyor. Desteklerinden dolayı Gençlik Merkezi yetkilimiz Recep beye ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İnegölspor, Ķöksal Demiral ile Anlaştı!

Haberi Oku